Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Ford.: Székely András. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborítóban.