Dr. Mária Kresz: Ungarische Bauerntrachten (Magyar parasztviselet). Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500008/Dr-Maria-Kresz-Ungarische-Bauerntrachten-Magyar-parasztviselet-Bp-1957-Akademiai-Kiado-FC3~II2428542
2428542
16631
398
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Dr. Mária Kresz: Ungarische Bauerntrachten (Magyar parasztviselet). Bp, 1957, Akadémiai Kiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. + 96 tábla félvászon védőborítóban, jó állapotban. + Kissé kopott karton védőborítékban.
: karap_norbert