16607.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Csűrös Lajos: Tengerek, hajók, háborúk. Bp., 1942., Renaissance, 197+3 p.+8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.