Vörösmarty összes munkái. I-VIII. köt. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Az I. kötetben a költő arcképével. Bp., 1884-1885, Méhner Vilmos. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, 3 kijáró lappal. Csak 7 kötet, a III. kötet hiányzik!