P. G. Wodehouse: Rengeteg pénz. Fordította: Szerb Antal. Bp., (1943), Hungária. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóval, néhány lap felső sarkában apró sérüléssel.