18114.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., é.n., Országos Közegészségi Egyesület. 320 p + LIII t. Kissé kopott, sérült, átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az elülső borítóra kasírozták, helyenként szakadt, a kötéstől részben elvált lapokkal, az utolsó oldalon bejegyzésekkel.