Juristowski Miklós: Vén diófák árnyékában. -- fantasztikus regénye. Második kiadás. Bp., 1936, a magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottak a lapszélek a borítón.