Fekete István: Tíz szál gyertya. Elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír kötésben, a borítón apró szakadással, kis kopásnyomokkal.