18010.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Clara Nast: Csöppike, a pajkos kisleány. Fordította: Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő eredeti rajzaival. H. n., Nova, é. n. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kopott, sérült borítóval.