11339. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Reichenbach porcelán süteményes készlet, tál + 6 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, a tál alján viaszfolttal, 38x15 cm és d: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras