Kínai porcelán virágmintás tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kinai-porcelan-viragmintas-tal-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-15-5-cm~II2417969
2417969
11418
397
3800
Beschreibung: Kínai porcelán virágmintás tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
: nagy_andras