Kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Kinai-porcelan-tanyer-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-23-cm~II2417867
2417867
11414
397
3800
Beschreibung: Kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm
: nagy_andras