11145. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Herendi zöld virág mintás porcelán csésze két füllel, fedelén plasztikus díszítéssel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm, d: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras