Herendi sárkányölő huszár, kézzel festett, jelzett, sérült: sapkája hi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-sarkanyolo-huszar-kezzel-festett-jelzett-serult-sapkaja-hianyos-20-cm~II2413289
2413289
11180
397
Beschreibung: Herendi sárkányölő huszár, kézzel festett, jelzett, sérült: sapkája hiányos 20 cm