11125. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, javított, hiányos fedéllel, 10x7,5x4 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras