11330. 397. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Haidinger porcelán kínáló tál, XIX. sz. közepe. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb lepattanásokkal, 30,5x29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras