Spanyol festett üveg egyszálas virág váza. Formába öntött, matricával... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Spanyol-festett-uveg-egyszalas-virag-vaza-Formaba-ontott-matricaval-jelzett-kis-kopasnyo~II2422245
2422245
11553
397
Glass-objects
Beschreibung: Spanyol festett üveg egyszálas virág váza. Formába öntött, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
: pelikán_kristóf