11440.
397. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Anyagában színezett, dekoratív muranói üveg tálka, közepén 4 díszítőelemmel, címkével jelzett (Vetromania Murano), kis kopásnyomokkal, 15,5x15,5 cm