Len-kender-zsákipari szövetkatalógus. Összeállította: Farkas Károly, R... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500022/Len-kender-zsakipari-szovetkatalogus-Osszeallitotta-Farkas-Karoly-Remenyi-Istvan-XXXIII~II2421809
2421809
13400
397
Advertisement
Beschreibung: Len-kender-zsákipari szövetkatalógus. Összeállította: Farkas Károly, Reményi István. XXXIII tábla (ebből 31 mintákkal) + 31 p. Kopott, aranyozott vászon mappában
: karap_norbert