11730.
397. Gelaufene Fernauktion
Uhren
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm