11674. 397. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
0 HUF
Záhorzik Nándor (1935- ): Napozó nő. Kerámia szobor, jelzett, kis kopásnyomokkal, alján repedéssel, 26x10x14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert