1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Surányi Endre: Csónakmotorok, motorcsónakok. Bp., 1962, Táncsics. Kiadói félvászon-kötés. +Szűcs József: A motorcsónak. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal.