12150. 397. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 600 HUF
0 HUF
Réz szecessziós morzsalapát kefével, hátoldalán D.R.G.M.A. Ges. Gesch. beütéssel, kopásnyomokkal, h: 31 cm + kefe fa nyéllel, kopott, h: 27,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras