Régi csont nyelű réz kés készlet, 6 db-os, az egyik jelzett, kis kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Regi-csont-nyelu-rez-kes-keszlet-6-db-os-az-egyik-jelzett-kis-kopasnyomokkal-h-15-5-cm~II2421391
2421391
12080
397
Flea Market
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Régi csont nyelű réz kés készlet, 6 db-os, az egyik jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 15,5 cm
: nagy_andras