Ghraoui csokoládés fa doboz intarziás, gyöngyház berakásos díszítéssel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Ghraoui-csokolades-fa-doboz-intarzias-gyongyhaz-berakasos-diszitessel-kopasnyomokkal-ap~II2417125
2417125
11988
397
Flea Market
Beschreibung: Ghraoui csokoládés fa doboz intarziás, gyöngyház berakásos díszítéssel, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 18x14,5x5 cm
: nagy_andras