1912 Könyvviteli Dolgozatok 1911-12. év, kézzel írt pénzügyi nyilvánta... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500018/1912-Konyvviteli-Dolgozatok-1911-12-ev-kezzel-irt-penzugyi-nyilvantartas-es-merleg-aran~II2418359
2418359
12715
397
Documents
Beschreibung: 1912 Könyvviteli Dolgozatok 1911-12. év, kézzel írt pénzügyi nyilvántartás és mérleg, aranyozott vászonkötésben
: tánczos_gábor