Ezüst (Ag) gyógyszertartó dobozka. Jelzett, lekopott zománcozással 17,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Juwelen/Juwelen~2000019/Ezust-Ag-gyogyszertarto-dobozka-Jelzett-lekopott-zomancozassal-17-2-g-42x30-mm~II2414332
2414332
19008
397
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) gyógyszertartó dobozka. Jelzett, lekopott zománcozással 17,2 g 42x30 mm
: tm