Olvashatatlan jelzéssel: Sikoly. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Sikoly-Olaj-karton-Kisse-serult-fa-keretben-35C39725-cm~II2416886
2416886
10469
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Sikoly. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 35×25 cm