10472.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel (... Róbert): Utcarészlet. Olaj, farost, vászonra húzva. Kissé sérült fa keretben. 40x30 cm