Mészáros 1930 jelzéssel: Őszi táj. Olaj, karton. Dekoratív, jobb alsó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Meszaros-1930-jelzessel-Oszi-taj-Olaj-karton-Dekorativ-jobb-also-sarkaban-kisse-seru~II2420128
2420128
10402
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mészáros 1930 jelzéssel: Őszi táj. Olaj, karton. Dekoratív, jobb alsó sarkában kissé sérült fa keretben. 33,5x47 cm
: pelikán_kristóf