10300.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
95 000 HUF
256,76 EUR, 279,41 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm