Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 53... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Viragcsendelet-Olaj-farost-Dekorativ-fa-keretben-53-5x43-cm~II2419171
2419171
10537
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 53,5x43 cm
: pelikán_kristóf