10520.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Városliget, Vajdahunyad. Akvarell, karton, kissé sérült fa keretben. 20,5×25 cm