10310.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Jelzés nélkül (Tölgyessy Artúr?): Naplemente a vízparton. Olaj, vászon, fa keretben. 43x67,5 cm