10554.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Robbanás. Olaj, vászon, karcos, sérült fa keretben, 47×70 cm