Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül: Kitüntetéssel dekorált férfi portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán Liezen-Mayer Sándor hagyatéki bélyegzővel ("Aus dem Nachlass des Professors A. von Liezen-Mayer"), ceruzás P. A. v. Liezenmayer felirattal és cédulákkal (kiállítási vagy aukciós?). Sérült fa keretben. 24x17 cm.