10298.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Dreher csokoládé (reklámterv?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38×35 cm