10371.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jánossy 934 jelzéssel: Folyópart. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×23 cm