10357.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Gott jelzéssel: Vízparti tükröződés. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 42x44 cm