10353.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Gott jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, farost, dekoratív fa keretben, 40x30 cm