Eperjes 1967 jelzéssel: Fürdőző hölgyek. Akvarell. papír, keretben. 28... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Eperjes-1967-jelzessel-Furdozo-holgyek-Akvarell-papir-keretben-28x17-cm~II2417650
2417650
10340
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Eperjes 1967 jelzéssel: Fürdőző hölgyek. Akvarell. papír, keretben. 28x17 cm
: pelikán_kristóf