Czene jelzéssel: Női félakt tükör előtt. Olaj, karton. Üvegezett, deko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Czene-jelzessel-Noi-felakt-tukor-elott-Olaj-karton-Uvegezett-dekorativ-keretben-39-5x2~II2422965
2422965
10336
397
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Czene jelzéssel: Női félakt tükör előtt. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív keretben. 39,5x29,5 cm
: pelikán_kristóf