Bernáth Aurél jelzéssel: Híd. Olaj, farost. Kissé sérült. 114X68 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Bernath-Aurel-jelzessel-Hid-Olaj-farost-Kisse-serult-114X68-cm~II2418248
2418248
10327
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Bernáth Aurél jelzéssel: Híd. Olaj, farost. Kissé sérült. 114X68 cm
: pelikán_kristóf