10325.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Bendik jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, sérült. Sérült fa keretben, 57×45,5 cm