10496.
397. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Városrészlet. Akvarell, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5x13,5 cm