5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ladócsy László (1960-): Nappal szemben. Akvarell, papÃr. jelzett. Ãœvegezett fa keretben, üveg jobb alsó sarokban sérült és hiányos. 31x46,5 cm. KiállÃtva: Házat-Hazát AlapÃtvány Jótékonysági kiállÃtás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát AlapÃtvány otthonteremtési programjának támogatására.