4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kőhalmi Ákos (1963-): Burjánzás. Akvarell, ceruza, papír, jelzett a paszpartun. Üvegezett fa keretben, 28,5×20,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.