10070. 397. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Gaál Domonkos (1940-2009): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/28), lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf