Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban