15606.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. "A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja" bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.